eco energy Logo LOGO شرکت کار و اندیشه (KOA) نماینده انحصاری محصولات اکو انرزی (eco energy) در ایران عرضه کننده چیلر های جذبی (absorption chiller) اکو انرژی شامل چیلر جذبی دو اثره شعله مستقیم ،چیلر جذبی گازسوز بازیافت ،چیلر جذبی دو اثره بخار ،چیلر جذبی تک اثره بخار ،چیلر جذبی تک مرحله ای آب گرم و ،چیلر جذبی دو مرحله ای آب گرم می باشد.

درباره ما

كمپانی اكو انرژی در سال 1983 میلادی در چین فعالیت خود را با تولید چیلرهای جذبی، پمپ های حرارتی و بویلر در مدل ها و ظرفیت های گوناگون در كارخانه ای به وسعت 300 هكتار آغاز نموده كه در حال حاضر با داشتن 6000 پرسنل مستقر در كارخانه بزرگ ترین کمپانی تولیدكننده چیلرهای جذبی در دنیا می باشد، در ضمن این شرکت و تامین كننده بیش از 20 میلیون تن برودتی در سراسر جهان می باشد.
دانش فنی بالا، استفاده از تكنولوژی فوق مدرن و همچنین توجه خاص به صرفه جویی در مصرف انرژی و حفظ محیط زیست، محصولات اكو انرژی را در سطح بسیار بالایی در جهان قرار داده به طوری كه برندهای تهویه مطبوع معتبر دنیا سفارش ساخت محصولات اكو انرژی را به نام برند تجاری خود می دهند.
این كمپانی با حمایت دولت چین در راستای افزایش سطح معلومات پرسنل خود و سایر متخصصین، دانشكده آموزشی مقطع فوق دكترا چیلرهای جذبی را كه تنها مرجع آكادمیك چیلرهای جذبی در جهان می باشد، تاسیس نموده است.
قلب سبز و آینده سبز شعار کمپانی اكو انرژی است. این شرکت طی 30 سال گذشته همه تلاش خود را بر استفاده بهینه از انرژی، همچنین استفاده و بازیافت انرژی هایی كه هدر می رود، قرار داده است. این كار از یك سوء هزینه انرژی را به حداقل می رساند و مصرف كننده مستقیما از منافع آن بهره مند می شود و از سوی دیگر مصرف كننده خود را در حفظ ذخایر انرژی و حفاظت از محیط زیست شریك می نماید. کمپانی اكو انرژی در جهت تحقق شعار خود اقداماتی همچون گسترش كاربرد چیلرهای جذبی و پمپ های حرارتی (استفاده از منابع گرمایی اتلاف شده، استفاده از انرژی خورشیدی و حرارت مرکز زمین) و ارایه راه حل های ذخیره انرژی و سایر راه حل های اقتصادی و عملی به منظور کمک به حفظ محیط زیست و ذخایر انرژی و کاهش انتشار گازهای گلخانه ای را به انجام رسانده است.

شركت كار و انديشه در سال 1362 توسط تعدادي از مهندسين جوان، با تجربه و فارغ التحصيل از دانشگاه پلي تكنيك(صنعتي امير كبير فعلي) تاسيس شد. شركت در حال حاضر در سه بخش پزشكي و دارويي، ماشين آلات توليد توليد آشاميدني و دارويي و تهويه مطبوع فعاليت دارد و با ارتباط با معتبرترين توليد كنندگان جهاني تجهيزات و ماشين آلات مورد نياز پروژه هاي شركت هاي صاحب نام كشور را تأمين مي نمايد. شركت با يهره گيري از متخصصان مجرب و آموزش ديده پروژه هاي بسياري در شركت هاي داروسازي، كارخانجات توليد انواع نوشيدني، تهويه تونل هاي مسير حركت قطاري شهري، تجاري، اداري، بيمارستاني، هتل ها و مجتمع هاي مسكوني بزرگ را با مو.فقيت به انجام رسانده است. تيم هاي فني از مهندسين و تكنسين هايي كه آموزش هاي لازم را در كشور هاي مختلف گذرانده اند، نصب، نگهداري تجهيزات و دستگاه ها و رفع نواقص احتمالي را به عهده داشته و عملكرد بي نقص و دراز مدت دستگاه را پشتيباني مي نمايند،

شرکت کار و اندیشه (KOA) نماینده انحصاری محصولات اکو انرزی  (eco energy)   در ایران عرضه کننده چیلر های جذبی (absorption chiller)   اکو انرژی می باشد.