eco energy Logo LOGO شرکت کار و اندیشه (KOA) نماینده انحصاری محصولات اکو انرزی (eco energy) در ایران عرضه کننده چیلر های جذبی (absorption chiller) اکو انرژی شامل چیلر جذبی دو اثره شعله مستقیم ،چیلر جذبی گازسوز بازیافت ،چیلر جذبی دو اثره بخار ،چیلر جذبی تک اثره بخار ،چیلر جذبی تک مرحله ای آب گرم و ،چیلر جذبی دو مرحله ای آب گرم می باشد.

1 مهر 1393

مدارس کار و اندیشه

   

کمتر کسی است که با شروع مهرماه و ابتدای فصل پاییز، یادی ازمدرسه و دوران دانش آموزی اش نکند. دوران آموختن با گچ و تخته سیاه و مداد و پاک کن و میز و نیمکت و تشویق و تنبیه. دوران اجازه گرفتن، تعلیم و تربیت، آموزش و پرورش. تربیت، علم زندگی و هنر خوب زیستن است و هدفن هایی آموزش و پرورش نیز ساختن انسان خواهد بود. آینده کودکان بسته به تربیت آن هاست و مدرسه، همواره مهمترین پایگاه تربیتی جامعه پس از خانواده است. به همین دلیل هم است که مدرسه مورد توجه خانواده ها و نهادهای تربیتی و تعلیمی یک جامعه قرار دارد.

مراسم آغاز به کار سال تحصیلی 93 - 94 مدارس کار و اندیشه همچون سال های گذشته با شور و شوق دانش آموزان و کادر معلمان و در فضایی با نشاط برگزار شد. در دبستان کار و اندیشه، حضور والدین دانش آموزان سال اول مقطع ابتدایی در کنار برنامه های مفرحی همچون اجرای سرود، اجرای نمایش، نقاشی کشیدن، نقاشی روی صورت، کتاب خوانی، پذیرایی، خوش آمد گویی مدیر و معرفی کادر آموزشی، حال و هوای دیگری به مدرسه داده بود. نکته ی جالبی که در این میان به چشم می آمد، ثبت تصاویر دانش آموزان توسط والدین آن ها با انواع وسایل ارتباطی مختلف بود. تصاویری که هرکدام، سال ها بعد خاطرات فراوانی را برای دانش آموزان و والدینشان به یادگار خواهند گذاشت.

در سال آغازین شروع به کار این مدرسه، تکنولوژی همچون امروز وسیع و قابل دسترس همگان نبود و تنها چند عکس به یادگار با یکی - دو دوربین ثبت شد هاند که یادآور روزهای خوب کودکی و آغاز آموختن هست.

     
   

 
     
 


کارواندیشه
1

گفتنی ست کلنگ احداث "دبستان کار و اندیشه "در سال 1371 در شهرک نفت واقع در منطقه ی شمیرانات تهران به زمین زده شد تا سرانجام در سال1374 ، در منطق های که تا آن زمان مدرسه ای در آن وجود نداشت، این واحد آموزشی  به طورکامل ساخته و تحویل آموزش و پرورش شود.دبستانی با زیربنای 1000 مترمربع در دو نوبت دخترانه و پسرانه که تاکنون چندین نسل از دانش آموزان در آن تحصیل کرده اند.

     

کارواندیشه 2

افتتاح "مدرسه کار و اندیشه"2 واقع در شهرک ولیعصر)عج( در منطقه ی اُزگُل نیز در سال تحصیلی 88 - 89 آغاز شد تا قسمتی از نیازهای آموزشی مردم شمیرانات تهران برآورده شود.مراسم آغازین سال تحصیلی جدید در این مدرسه نیز با نشاط هم ی حاضران همراه بود و لبخندهای دانش آموزان و معلمان این مدرسه حاکی از یک شروع موثر و مفید داشت.

در کنار اجرای  مراسم هاییهمانند قرائت قرآن، اجرای سرود و نمایش، معرفی کادر مدرسه و...به مناسبت هفته ی دفاع مقدس، گرامیداشت یاد و خاطر هی هشت سال جنگ تحمیلی نیز به همت دانش آموزان و در حضور یکی از سرداران ارتش و ریاست نیروی انتظامی منطقه ی شمیرانات برگزار شد. مهمان ویژه ی این مراسم که زنگ آغاز سال تحصیلی را به صدا درآورد، شهردار محترم منطقه ی 5 تهران بود که سخنرانی کوتاهی نیز برای دانش آموزان ایراد کردند. هم اکنون این مدرسه در نظام آموزشی جدید پذیرای دانش آموزان و معلمان در دوره اول شش سال هی دوم آموزشی است.

لازم به ذکر است که در حال حاضر  رایزنی هابرای ساخت "کارواندیشه "3آغاز شده و به زودی کلنگ احداث آن به زمین خواهد خورد.