eco energy Logo LOGO شرکت کار و اندیشه (KOA) نماینده انحصاری محصولات اکو انرزی (eco energy) در ایران عرضه کننده چیلر های جذبی (absorption chiller) اکو انرژی شامل چیلر جذبی دو اثره شعله مستقیم ،چیلر جذبی گازسوز بازیافت ،چیلر جذبی دو اثره بخار ،چیلر جذبی تک اثره بخار ،چیلر جذبی تک مرحله ای آب گرم و ،چیلر جذبی دو مرحله ای آب گرم می باشد.

9 شهریور 1393

افتتاح نمایشگاه دایمی کار و اندیشه دراصفهان سیتی سنتر

 

مراسم افتتاح رسمی نمایشگاه کار و اندیشه در اصفهان، شامگاه 9 شهریورماه 1393 در مجمو  عه اصفهان سیتی سنتر برگزار شد.در آغاز مراسم، افتتاح نمایشگاه با حضور چشمگیر مهندسان مشاور و فعالان صنعت ساختمان و تهویه مطبوع اصفهان در محل دایمی این نمایشگاه صورت گرفت و سپس سخنرانی آقای مهندس صرامی، مدیر عامل شرکت پریستیژلند ایران و مدیر پروژه مجموعه سیتی سنتر انجام شد. گفتنی ست پیش از پذیرایی از مهمانان، مراسم قرعه کشی انجام و به رسم یاد بود تعدادی دستگاه تصفیه هوا به منتخبین اهدا شد.

ارتباط مستقیم با مشتریان و افزایش سطح رضایت مندی آن ها همواره از اولویت های" شرکت کار و اندیشه "بوده است. بر همین اساس، شرکت تصمیم گرفت با برگزاری نمایشگاهی دایمی در شهر زیبا و تاریخی اصفهان، توانمندی های خود را در معرض دید و قضاوت عموم قرار دهد؛ نمایشگاهی مدرن و زیبا مبتنی بر آخرین تکنولوژی های روز دنیا و با توجه ویژه به حفاظت از محیط زیست.

   
   
 
   

کار و اندیشه حامی پروژ ههای بزرگ

مدیر عامل شرکت پریستیژلند ایران و مجری مجموعه بزرگ اصفهان سیتی سنتر، روز افتتاحیه نمایشگاه کارواندیشه در سخنرانی خود عنوان کردند: "سعی کرده ایم از بهترین امکانات برای رفاه حال مردم در این مجموعه استفاده نماییم اعتقاد داریم برای مردمی که از بهترین ها هستند، باید بهترین امکانات را فراهم کرد و ما در مجموعه اصفهان سیتی سنتر به دنبال تحقق این هدف هستیم. وی بیان کرد: امیدواریم مجموعه اصفهان سیتی سنتر تا پایان سال به طور کامل مورد بهره برداری قرار گیرد تا بتوانیم به طور گسترد هتری به مردم خدمت کنیم. "

آقای مهندس صرامی تاکید کرد: "اگر به وضعیت شاغلان این مجموعه توجه کنید به خوبی متوجه خواهید شد که بیش از 95 درصد از افرادی که در اصفهان سیتی سنتر اشتغال دارند از قشر جوان جامعه بوده و در بازه سنی 20تا 27 سال قرار دارند.این موضوع به خوبی نشان می دهد که این مجموعه توجه ویژ های به اشتغال آفرینی برای جوانان دارد. "

اعتقاد داریم  برای مردمی که از  بهترین ها هستند، باید بهترین امکانات را فراهم کرد و ما در مجموعه اصفهان سیتی سنتر به دنبال تحقق این هدف هستیم.

همچنین وی گفت: "تمام تلاش خود را انجام داده ایم تا بتوانیم با ارایه آموزش های علمی به افزایش توانمندی جوانان کمک کنیم و در همین راستاست که دانشگاه علمی کاربردی سیتی سنتر در حال فعالیت است. "

مدیر عامل اصفهان سیتی سنتر ادامه داد: "وجود موزه و نگارخانه در مجموعه اصفهان سیتی سنتر، ظرفیت خوبی به این مجموعه بخشیده است. "

مهندس  صرامی در ادامه ابراز داشت:"شرکت کار و اندیشه طی سالیان گذشته به خوبی نشان داده که حامی کارخانه ها و پروژه های مختلف در سطح کشور بوده است.ایشان ادامه داد: «شرکت کار و اندیشه در تجهیز مجموعه بزرگ اصفهان سیتی سنتر کمک فراوانی داشته است. چیلرها، فن کویل ها، هواسازها و مواردی از این قبیل که در مجموعه اصفهان سیتی سنتر مورد استفاده قرار گرفته اند، حاصل تلاش این شرکت برای تکمیل پروژه بوده که جا دارد از تمام عوامل این شرکت تقدیر کنم.

   
   
   
 

 
 

اهدای هدیه مجموعه اصفهان سیتی سنتر به شرکت کارواندیشه(حمایت از بهزیستی استان اصفهان ازجانب شرکت کارواندیشه)

   
 

اصفهان سیتی سنتر در ردیف چهارمین مرکز تجاری، تفریحی و گردشگری بزرگ و مدرن جهان شامل هایپر مارکت، مجموعه سینمایی، مدرنترین شهربازی سرپوشیده خاورمیانه و بیش از 750 فروشگاه معتبر و نامی ایران و جهان، فوت کورت، رستوران های ملل، بانک، نمازخانه، سالن های نمایش و آمفی تئاتر، نگارخانه های هنری و نمایشگاهی، موزه ، باشگاه ورزشی، سالن ماساژ، دانشگاه جامع علمی کاربردی و... است. این مجموعه بوسیله یک پل که برگرفته از طراحی های سنتی بازارهای ایران است، به هتل بین المللی 5 ستاره پرستیژ، مرکز مبادلات مالی و تجاری (IIFC)و برج های اداری و مسکونی متصل خواهد شد.