eco energy Logo LOGO شرکت کار و اندیشه (KOA) نماینده انحصاری محصولات اکو انرزی (eco energy) در ایران عرضه کننده چیلر های جذبی (absorption chiller) اکو انرژی شامل چیلر جذبی دو اثره شعله مستقیم ،چیلر جذبی گازسوز بازیافت ،چیلر جذبی دو اثره بخار ،چیلر جذبی تک اثره بخار ،چیلر جذبی تک مرحله ای آب گرم و ،چیلر جذبی دو مرحله ای آب گرم می باشد.

11 شهریور 1393

سمینار کار و اندیشه در تبریز

     

سخنرانی جناب آقای مهندس پرویسیان مدیر فنی شرکت کارواندیشه

 
 

یازدهم شهریورماه 1393 سمینار یک روزه ی شرکت "کار و اندیشه "، میزبان حدود500  نفراز مهندسان و فعالان عرصه ی ساختمان و تهویه مطبوعِ استان آذربایجان شرقی بود.

در این سمینار که به همت دفتر کار و اندیشه در تبریز در هتل شهریار تبریز برگزار شد، استقبال کم نظیر و به موقع مدعوین را در پی داشت. پس از آغاز سمینار و صرف پذیرایی، جناب مهندس پرویسیان، مدیر فنی و عضو هیات مدیره شرکت کار و اندیشه، به ایراد سخنرانی پرداخته و توضیحاتی در رابطه با فعالیت شرکت در بخش تهویه مطبوع و معرفی محصولات مختلف این بخش ارائه دادند.

در این معرفی، چیلرهای جذبی، چیلرهای تراکمی و انواع  فن کویل ها، برج های خنک کن، بویلرها،سیستم های تهویه مطبوع مرکزی، انواع پکیج ها و اسپلیت ها و مینی چیلرها و دیگر محصولات شرکت برای حاضرین توضیح داده شد.

همچنین نکات مهمی در ارتباط با نحوه ی خدمات پس از فروش شرکت کار و اندیشه همچون پاسخ گویی 24 ساعته، سیستم های مانیتورینگ و کنترل از راه دور، آموزش های تخصصی نیروهای فنی در داخل و خارج از کشور و... به سمع و نظر آن ها رسید. سپس قرعه کشی و اهدای جوایز به حضار محترم صورت گرفت. پس از استراحتی کوتاه و پیش از صرف شام و دریافت هدایا، گروه موسیقی شمس به اجرای قطعات زیبایی از موسیقی ایرانی پرداختند که با استقبال مدعوین مواجه شد .

 
     

 

 

گروه شمس، در سال 1359 توسط کیخسرو پورناظری تاسیس شد و برای اولین بار موسیقی عرفانی و موسیقی تنبور را به جامعه ایرانی و جهان معرفی کرد. شناخت پورناظری از ساز تنبور و آشنایی عمیق اش با موسیقی نواحی مختلف  واستفاده ظریف و متناسب از ساز دف، در ساختار گروه فضایی را فراهم آورد تا نگاه به گروه نوازی تنبور شکل متفاوتی پیدا نماید و متعاقبا گروه های دیگری هم به تأسی از کار وی در این زمینه شکل گیرد.
 
در سال های میانی دهه 70 تهمورس و سهراب پورناظری تحول جد یتری در گروه شمس را رقم زدند که حاصل آن اجرای بیش از 300 کنسرت در داخل و خارج از ایران، از جمله بزرگداشت مولانا همراه با برنامه سماع را بود
.
این گروه همچنین بیش از 10 آلبوم صوتی از قبیل آلبوم های "حیرانی"،" صدای سخن عشق " ،" مهتاب رو " را با صدای شهرام ناظری منتشر کرده و البته در این میان آثاری همانند تصنیف مردان خدا را هم با  جلالالدین محمدیان، بر سماع تنبور با صدای علیرضا قربانی، مستان  سلامتمی کنند با صدای بیژن کامکار و پنهان چو دل با صدای علیرضا نوربخش را در کارنامه خود دارد.