eco energy Logo LOGO شرکت کار و اندیشه (KOA) نماینده انحصاری محصولات اکو انرزی (eco energy) در ایران عرضه کننده چیلر های جذبی (absorption chiller) اکو انرژی شامل چیلر جذبی دو اثره شعله مستقیم ،چیلر جذبی گازسوز بازیافت ،چیلر جذبی دو اثره بخار ،چیلر جذبی تک اثره بخار ،چیلر جذبی تک مرحله ای آب گرم و ،چیلر جذبی دو مرحله ای آب گرم می باشد.

26 خرداد 1394

تجلیل از مدیران کار و اندیشه در همایش نام و نشان ماندگار

شامگاه سه شنبه ٢٦ خردادماه 1394، مرکز همایش های بین المللی سازمان صدا و سیما میزبان اجلاس سراسری نام و نشان ماندگار با حضور شخصیت های سیاسی و علمی بود. در این همایش بین المللی که به منظور انتخاب برترین نام و نشان های تجاری کشور که توسط مرکز مطالعات برند ایران برگزار شده بود، از برترین برندهای داخلی و خارجی فعال در کشور تجلیل شد در ابتدای مراسم دکتر کریم زارع ریس مجمع متخصصین ایران به عنوان ریاست جشنواره و ایمان مصدری معاون مجمع متخصصین به عنوان دبیر کمیته علمی جشنواره با توجه به رویکرد علمی و پژوهشی و تکیه بر فنون نوین علم بازاریابی و تبلیغات برای ارزیابی جایگاه شرکت ها و بنگاه های اقتصادی فعال در بازار ایران و ایجاد فضایی برای رقابت سالم بنگاه ها با راه بردها و اهداف تعریف شده، به ایراد سخنرانی پرداختند. همچنین مشاور ارشد آیت اله هاشمی رفسنجانی، نماینده وزارت صنعت، معدن و تجارت، نماینده فراکسیون حمایت از حقوق, مصرف کنندگان مجلس شورا و نماینده انجمن مدیران صنایع نیز حضور داشتند.
در طی همایش ضمن معرفی برخی موسسات و شرکت های فعال در بازار ایران، اعم از داخلی و خارجی، که ماهیت تولیدی، صنعتی، بازرگانی، توزیعی، سرمایه گذاری و خدماتی داشتند، صد برند برتر ایرانی، ۵ برند برتر خارجی، برترین برندهای ملی ایران، برترین نام های تجاری پیشتاز در بازار ایران و نام و نشان های تجاری با قدمت حدود ۵۰ ساله نیز معرفی شدند. ترویج فرهنگ مشتری مداری و مدیریت، ارتباط موثر با مشتریان به منظور ارتقای سطح فروش، تاکید بر لزوم توجه به مدیریت نام و نشان تجاری به عنوان عاملی استراتژیک برای ارتقای و ماندگاری سازمان ها جهت افزایش مزیت رقابتی، تاکید بر نقش آموزش، تحقیق و دانش محوری در ارتقای جایگاه رقابتی نام و نشان تجاری در بازار، تاکید بر ارزشیابی و ارزش گذاری مالی نام تجاری به عنوان یک دارایی نامشهود، ایجاد و ارتقای فرهنگ هوشمندی نسبت به نام و نشان تجاری و شناسایی، معرفی و تجلیل از شرکت های برتر در حوزه مدیریت نام و نشان تجاری از دیگر اهداف مهم این همایش بود.
در خلال برگزاری همایش، هر یک از شرکت های برتر ضمن تشریح برنامه ها و اهداف خود، بر لزوم رعایت اصل بی طرفی در ارزیابی دست آوردهای بنگاه های شرکت کننده، رعایت اصل رازداری و امانت داری حرفه ای در حفظ اسرار و اصول محرمانه بنگاه ها، پرهیز از رویکردهای سیاسی در اعطای جوایز به برگزیدگان به منظور اعتبار بخشی به برگزیدگان جشنواره و به کار بردن روش های علمی برای ارزیابی و جلوگیری از اعمال نفوذ در داوری ها تاکید داشته و آن را جزو منشور اخلاقی این همایش برشمردند.
گفتنی است در این همایش، از شرکت «کار و اندیشه » به عنوان واحد برگزیده در سال «دولت و ملت، هم دلی و هم زبانی » تقدیر شد. متن لوح سپاس به این شرح است:
مدیریت محترم عامل و رئیس هیات مدیره شرکت کار و اندیشه
«تاریخ پر افتخار این مرز و بوم همواره مملو از نام و نشان هایی است که سینه به سینه نقل شده و سال های سال بر سر زبان مردم چرخیده اند. سرزمین بلند آوازگانی چون کوروش، آرش، تختی، باکری و همت ها، نام و نشان های تجاری ای با همین اقتدار می طلبد که تلالو حضورشان در بازارهای داخلی و خارجی زبانزد خاص و عام باشد. درخشش و بالندگی آن مجموعه توانمند در اولین جشنواره نام و نشان ماندگار و کسب عنوان واحد برگزیده در سال «دولت و ملت، همدلی و همزبانی» برگ زرینی بر لوح افتخارات فرزندان این مرز و بوم است.
موجب افتخار است که به پاس شایستگی های آن شرکت که در تعالی و توسعه صنعتی و اقتصادی کشور نقش راهبردی داشته اند لوح سپاس تقدیم می شود.
از ایزد منان توفیق روز افزون کلیه مدیران اندیشمند را آرزومندیم.»